Čarodějnice 2019

Vžuuummm… Taky kolem vás prosvištěla čarodějnice? Jestli jste byli 30. dubna 2019 odpoledne na Hlubáku, víte, o čem mluvím. Nám tam jedna div nezvrhla baňky s lektvary. Jak že malí čarodějové a čarodějky vařili kouzelné nápoje? Krok jedna – v mosazném hmoždíři roztlouct dračí brvy v krvi. Krok dva – přisypat krysí tváře v páře. Krok tři – zašeptat správné zaklínadlo, někdy i mávnout hůlkou a – nalít tam žabí oči v moči. Ono vám to vzkypí! Ono to bublá, ono to šumí! Kdo má hotovo, jde si najít a omalovat kámen mudrců s tajemnou runou.

Povedená legračně strašidelná akce pro děcka to byla. A až budou chtít malí kouzelníci v budoucnu pochopit, proč ocet se sodou uvolňují oxid uhličitý, mají půl práce hotovo – budou vědět, že chemie není nuda. Moc rádi jsme připravili trochu zábavy pro děti a s organizací krásného odpoledne pomohli týmu Na Hlubáku a LMŠ Hlubáček.

Jste zvědaví na další akce Spolku Holinka? Kdo jsme a co děláme? Chcete se dozvědět víc o kontaktním rodičovství či přirozeném vzdělávání? Budeme rádi, když nás přijdete omrknout nebo se k nám dokonce přidáte.